Lapsevanemale

KOERU LASTEAED PÄIKESERATAS KUULUTAB VÄLJA KONKURSI JÄRGMISTELE AMETIKOHTADELE:

  • eripedagoog (0,5 ametikohta)
  • logopeedi (0,5 ametikohta)

Edukal kandidaadil on:

  • kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus;
  •  erialased teadmised;
  • tahe töötada lastega;
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
  • arvutikasutamise oskus.

Omaltpoolt pakume:

  • sõbralikku kollektiivi;
  • enesearendamise võimalusi;
  • paindlikku tööaega.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimiseks saada CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad elektrooniliselt Koeru.Lasteaed@jarva.ee või posti teel Paide tee 15a, 73001, Koeru.

Kontaktisik: Anu Kangur

Telefon: 385 4462, 5805 0166

E-post: Koeru.Lasteaed@jarva.ee

JÄRVAMAA RAJALEIDJA KESKUSE KONTAKTID 

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.30, R 9.00–10.30

Irene Virkoja, sotsiaalpedagoog

 Irene.Virkoja@harno.ee58853713

Marie Runnel, psühholoog

Marie.Runnel@harno.ee58853653

Karin Karolin, eripedagoog

 Karin.Karolin@harno.ee 58853651

Külly Kaarjas, logopeed/eripedagoog

Kully.Kaarjas@harno.ee58853649

 

Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15. Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee.

HUVIRINGID LASTEAIAS 2020/2021 õppeaastal

Spordiring - esmaspäeviti

Koeru lasteaias kell 15.30 - 16.00

Vao lasteaias kell 16.15 - 16.45

Lastega toimetab Eraspordikool Sepps

Pilli- ja lauluring  - teisipäev ja neljapäev

Koeru lasteaias kell 10.30 - 11.05

Vao lasteaias teisipäeviti kell 15.30

Juhendaja Aino Linnas

Lastejooga

Teisipäev/kolmapäev (vastavalt õpetaja töögraafikule) Koeru majas kell 15.30

Juhendaja Eha Kruusalu

 

 

 

est | est
 

 

 
 
Koeru Lasteaed Päikeseratas    Kvaliteetne kodulehekülg